System Magento

Tworzenie sklepów internetowych

System Magento tworzenie sklepów internetowych

Jedną z naszych usług jest tworzenie sklepów internetowych. Każda firma rozpoczynająca sprzedaż internetową potrzebuje sklepu internetowego. El. Systemy komercyjne i platformy handlu ma dużą podaż, zaczynając od płatnych, drogich i tanich do darmowych, jedme bardziej pasujące dla biznesu inne mniej.

Przez dziesięć lat doświadczenia wyprubowaliśmy dużo platform sklepów elektronicznych i wybraliśmy docenioną przez ekspertów, najlepszą platformę komercji elektronicznej tych lat – Magento.

Darmowa konsultacja w sprawie tworzenia sklepu internetowego.

Open-source e-commerce system

Magento jest platformą CRM (otwarte źródło) ją można przysłać za darmo. Ponieważ, to jest program źródła otwartego, możemy koregować źródło i dodać nowych funkcji potrzebnych dla sklepu elektronicznego w sprzedaży.

Chcecie dowiedzieć się więcej o tej platformie, czym jest lepsza od innych platform komercyjnych lub dysponujecie produktem który warto sprzedawać online, lecz nie wiadomo od czego zacząć?

Optymalizacja w systemie wyszukiwarek

Optymalizacja sklepu internetowego dla wyszukiwarek (SEO) jest bardzo ważnym elementem w czasie tworzenia sklepu.

Magento system – kod elektroniczny jest już optymalnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek. Administrator e-sklepu może szybko i łatwo zoptymalizować treść sklepu elektronicznego w wyszukiwarce Google. Administrator, wstawiając produkty z specyficznym słowem kluczowym i z seo przyjaznym opisem, większość sam optymalizuje sklep elektroniczny dla systemu wyszukiwarek. Dlatego zaoszczędza się dużą część pieniędzy, które w innej sytuacji mogą być wydane na SEO specjalistów chcąc osiągnąć wzrost liczby obejrzeń i odwiedzających w sklepie elektronicznym.

 

 

Łatwy i wygodny sposób zarządzania sklepem internetowym

Magento ma możliwość zarządzać kilkoma sklepami internetowymi z jednego panelu administrowania. Również wszystkie obroty sprzedaży mogą być konserwowane w jednej bazie dannych, to oszczędza dużo czasu w zarządzaniu zamówień z jednego panelu sterowania, mając możliwość widzieć obroty sprzedaży  oraz rost klientów w wielu sklepach internetowych. Także są zainstalowane funkcje, które pozwalają na zainstalowanie niegraniczonej liczby  języków, klienci mogą wybrać więcej niż jedną walutę, wygoodny przegląd produkcji, zarządzanie dostaw produkcji, Informacje na temat aktualnego stanu produktu w czasie rzeczywistym (ilość sprzedania, ile jest w magazynie).

Nasze tworzone sklepy elektroniczne są dostosowane do urządzeń mobilnych

Wygląd sklepu internetowego przystosowuje się do smartfona, “ipad” lub do innych ekranów urządzeń mobilnych, aby użytkownikowi było by wygodnie.
Przykłady, sklepów elektronicznych które dostosowują się do ekranów urządzeń mobilnych:

Sklep elektroniczny nuotaka.com/pl/

Sklep elektroniczny homecaresolutions.com

Strona internetowa balletinstitutesd.com

Zmienna wielkość sklepu elektronicznego

Wiedząc, jak trudno jest rozpocząć działalność z małą kwotąpieniędzy, używając system sprzedaży elektronicznej magento możemy zacząć od minimalnej inwestycji, a z wzrostem biznesu możemy rozwijać i doskonalić. Oferujemy również opcję dla małych firm. Można płacić w ratach, w równych ratach co miesiąc, bez wzrostu cen (0%).
l

Wygląd sklepu elektronicznego i wygodna struktura dla użytkowników

Struktura systemu Magento jest łatwa do zrozumienia oraz wygodna w użyciu. Jest możliwość przybliżenia zdjęć produktu, aby było by możliwość zobaczyć więcej szczegółów produktu, również jest z integrowana funkcja sklepu internetowego: Napisanie opinii, zaznaczyć ulubiony produkt i to jest zaznaczone do późniejszego przeglądu, jeżeli użytkownik jest już zarejestrowany.

Magento platforma zapewnia bezpieczeństwo komercyjne

Zakupy przez sklepy internetowe systemu Magento są chronione. Możliwe są różne metody płatności. Takie jak PayPal, bankowość elektroniczna oraz przelewem.

Nasz zespół Studio 4D może przejąć odpowiedzialność za zapewnienie  bezpieczeństwa sklepu elektronicznego i sprawność działania. Zadbamy o sukces firmy.

Platforma Magento – nieograniczone możliwości rozwoju sklepów internetowych

Popyt na usługi kreowania sklepów internetowych stale rośnie. Tego rodzaju sklepy stają się z każdym dniem coraz bardziej popularne. Być może pewnego dnia cały handel przeniesie się do Internetu. Wówczas sklepy, które nie mają swoich odpowiedników w sieci, znikną. E-commerce ma niewątpliwie wiele zalet – właściciele nie muszą dysponować dużą przestrzenią sklepową, mogą ograniczyć liczbę zatrudnianych osób do minimum itd. Poza tym zakupy w Internecie są wygodniejsze dla klientów. Pozwalają zaoszczędzić czas, nie musimy tracić nerwów, stojąc w długich kolejkach oraz nie musimy wysłuchiwać sprzedawców, próbujących zaoferować nam rzeczy, których wcale nie chcemy.

Popularność sklepów internetowych skłania obecnych lub przyszłych przedsiębiorców do tworzenia nowych e-sklepów lub ulepszania już istniejących.

Magento 

W tym artykule skupimy się na najpopularniejszej platformie, wykorzystywanej do budowy sklepów internetowych – Magento. To ona jest głównie używana przez specjalistów z naszej firmy. Gwarantujemy, że jest to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie dla Twojego sklepu. Jeśli kilku specjalistom z tej branży zadasz pytanie, na jakiej platformie najczęściej pracują, w większości przypadków odpowiedzią będzie Magento.

Platforma Magento to prawdopodobnie najpopularniejsza na świecie platforma e-commerce. Jest wiodąca, ale jednocześnie najbardziej skomplikowana. Jest to open source. Platforma Magento ma dwie wersje: darmową, znaną również jako “wspólna” i płatną, którą zazwyczaj wybierają duże firmy. Jest napisana w języku programowania PHP, wykorzystuje Zend Framework.

Platforma Magento dla największych, išskirtiniausiems potrzeb klientów. Jeśli klienci chcą wstąpić do sklepu internetowego, zaskoczył pijany wygodne zakupy, należy wybrać ten poszczególne sklepy internetowe opracować dla platformy.

error: