Usługi wysokiej jakośći za przystępną cenę


O nas

Sp. z.o.o. „ATEITIES CENTRAS” (Studio 4D) – firma, która oferuje rozwój portali internetowych oraz inne usługi informatyczne. Zakres usług firmy Studio 4D jest wyjatkowo szeroki : e-sklepy, aplikacje mobilne, różnego rodzaju strony internetowe, gry komputerowe, informacyjne, reklamy, rozwój serwisów randkowych, usługi programistyczne itp. Z naszych usług korzystają klienci z całego świata – ponad 300 firm litewskich i zagranicznych. Ich zaufanie do nas to najlepsza ocena jakości pracy.

Profesjonalizm

Mamy silny zespół profesjonalistów, który zapewni Państwu wysokiej jakości usługi rozwoju projektów w Internecie. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi, klienci mogą być pewni, że powierzone zadania będą prowadzone starannie, odpowiedzialnie i oczywiście z najwyższa jakością . Zespół jest mały, ale dzieki temu jesteśmy w stanie dostosować sie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W sprawie jakości robót nie zgadzamy sie na żadne kompromisy. Nie działamy w pośpiechu co często charakteryzują większe firmy w naszym regionie. Celeml których jest przeprowadzenie jak największej ilości prac w jak najkrótszym czasie. Wtedy jakość nieuchronnie cierpi. Jesteśmy w stanie poświęcić swój czas i podjąć się wykonania zlecenia, o ile wiemy, że możemy wykonać to zadanie z najwyższą jakością.

Studio 4D – to firma, która wykonuje wszystkie usługi zwiazane ze stronami internetowymi. Tworząc witrynę podstawową będzie można dostać sie z punktu A do witryny opartej na portalu informacyjnym lub innego rodzaju produktów. Nie ma potrzeby zatrudniania innych firm gdyż nasz zespół stworzy wszystkie dodatkowe witryny usług powiązanych. Studio 4D to projektanci stron internetowych, specjaliści SEO, edytorzy tekstu, redaktorzy, programiści. To gwarantuje jakość pracy i znacznie szybciej trwający proces tworzenia.

Reklamacje

Jeśli chcesz mieć stronę internetową, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą i otworzyć sklep internetowy, ale wciąż rozważasz, komu powierzyć tę pracę, nie wahaj się wybrać firmę Studio 4D. Na pewno nie pożałujesz tej decyzji, to gwarancja najwyższej jakości usług w najkrótszym czasie. Doświadczenie naszej firmy w obszarze rozwoju biznesu to 13 lat (umowa w 2004 roku).
UAB FUTURE CENTRE “(Studio 4D) nasi klienci – Ballet Institute of San Diego, stalowy panel Ltd. Club Baltica UAB, naturalne perły UAB, UAB INTEGRE fasadowy JSC i inni. Jesteśmy dumni, że naszej firmie powierzył stworzenie osobistej strony internetowej światowej sławy tenor – Edgar Montvidas.

Design na stronie www.

To oczywiste, że Twoja osobista lub fimowa strona internetowa to wizytówka, która wiele mówi o twoich usługach. Dlatego aby osiągnąć sukces należy właściwe je zaprezentować. To ważne, aby przemyśleć każdy szczegół. Witryna sieci Web nie może być mieszanką różnych efektów, należy unikać jasnych, kontrastowych, bardzo intensywnych kolorów, które mogą razić w odbiorze. Umiar i gust to podstawowe zasady projektowania stron internetowych.

Jest to również bardzo ważne dla właściwości technicznych witryny, sprawne działanie nawet przy wysokim natężeniu ruchu.

Aby przyciągnąć więcej klientów, witryna musi być bardziej widoczna aby skupiać więcej uwagi niż konkurencja. Szukając takiego lub innego towaru, usługi, potencjalni klienci używają wyszukiwarek internetowych, a link do firmy jest tylko jednym z wielu wyników wyszukiwania. Więc co zrobić, aby firma znalazła się nie na 20 czy 33 miejscu w wyszukiwarce Google ale w pierwszej 10 tce? Niezwykle trudne jest dla przecietnego użytkownika Google wykonać to na własną rękę. Najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z firmą Studio 4D, a nasz zespół zapewni dostępność serwisu oraz widoczność.

Według klientów, UAB „FUTURE CENTRE“(Studio 4D) utworzona strona internetowa jest bardzo nowoczesna i łatwa w administrowaniu. Pracownicy spełniają wszystkie, nawet najbardziej niezwykłe preferencje klienta. Są zawsze gotowi do pomocy, porady w przypadku problemów a prace wykonywane są terminowo. Tenor Edagar Montvidas, którego nie jest to pierwszy rok pracy z Studio 4D opisuje nas jako kreatywnych, elastycznych i gotowych do pomocy ludzi w zespole i planuje wiele lat współpracy z naszą firmą.
Bezspornym jest fakt, że najważniejszą wartością w UAB „FUTURE CENTRE“(Studio 4D) to talent naszych pracowników do tworzenia stron internetowych związanych z pracą. Więc nie wahaj się powierzyć tego nam. Ponieważ 4D Studio to wysoka jakość, przystępna cena, szybka obsługa i indywidualne traktowanie każdego klienta.

WYBIERZ NAS I ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI.

error: